Перший Харківський сімейний форум

30 вересня 2018 року з 10.00 до 18.00 год. в Kharkiv Palace Premier Hotel

(М. «Держпром», майдан Незалежності, 2) проводиться

Перший Харківський сімейний форум.

У форумі приймуть участь структурні підрозділи Харківської міської ради, заклади, установи та організації, які опікуються питаннями сімейної політики, соціальної допомоги, захистом прав дітей, розвитком дітей тощо.

Метою заходу є популяризація сімейних традицій і цінностей на засадах партнерства та взаємоповаги, усвідомленого батьківства, підвищення престижу багатодітних сімей, рівного розподілу сімейних обов’язків та відповідальності між жінками і чоловіками, залучення потенціалу громади до вирішення соціальних питань сім’ї.

Гостей форуму у великій залі чекають виступи провідних фахівців в галузі медицини, психології, юриспруденції, соціальної педагогіки:

11-50 Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна - начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області «Законодавчі новації, спрямовані на формування відповідального батьківства та підтримку сімей»
12-00 Пєньков Андрій Юрійович - лікар-педіатр, кандидат медичних наук, Президент Східно - Української Академії педіатрії «Синдром уразливої дитини»
13-15 Казьміна Світлана Володимирівна - (керівник Центру з безпеки дитини «Мамстраж», співавтор книги «Нестрашная энциклопедия безопасности») «Як не загубити дитину в інтернет?»
14-00 Гончаров Вадим Євгенійович - доктор медичних наук, професор ХМАПО «Вплив стресу на здоров’я та стосунки в сім’ї»
14-30 Борисова Наталія Петрівна - кризовий та сімейний психолог «Діти та гроші»
15-20 Буслаєва Анна Вікторівна - щаслива дружина, мати двох доньок, керівник кількох бізнесі «Щеплення любов’ю»
15-50 Дружиніна Альона Сергіївна - експерт з розвитку мікробізнесу, засновниця кав’ярні - коворкінгу для мам «Можливості для мами в декреті. Як будувати кар’єру та/або розвивати бізнес»
16-30 Непочатова Вікторія Дмитрівна - інтелект-тренер, автор програми розвитку емоційного інтелекту у дітей «Гармонія в емоціях – щастя в сім’ї»

Для гостей форуму організовано виставку закладів, установ та організацій, які працюють в сфері надання послуг сім’ям, дітям, батькам.

Для дітей будуть працювати зони активності з бебісіттерами та аніматорами, ігротеки, легостоли, бізіборди, конструктори, майстер-класи тощо.

В рамках форуму будуть проведені три панельні дискусії, на яких фахівці з сімейної політики, представники громадських організацій, науковці та всі бажаючи активні харків’яни обсудять актуальні питання життя сімей за наступними темами:

-«Шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в сімейному житті» з 13-30 до 14-40;

-«Сучасна сім’я: виклики сьогодення та подолання труднощів» з 14-40 до 15-50;

-«Сімейні цінності в житті сучасної молоді» з 15-50 до 17-00.